Dovolená

Mějte pod čepicí a ušetřete za obalový materiál


Igelitové obálky jsou vhodnou alternativou ke kartonovým či papírovým krabicím, a to zejména díky tomu, že:
· Zabírají méně místa při přepravě (nemají pevný tvar)
· Generují méně odpadu po rozbalení (krabice je přeci mnohem objemnější)
· Jsou cenově výhodné
· Snadno se skladují, můžete jich tedy mít velkou zásobu bez přehnaných nároků na skladovací prostory

Zjednodušte si podnikání pomocí naší nabídky ještě dnes
Jelikož jsou igelitové obálky velmi výhodné při balení a přepravě objemnějších zásilek, jako jsou textilie, například ložní prádlo či oblečení, můžete ušetřit velmi výrazné sumy peněz. Zkuste si jen tak letmo udělat propočty, kolik uspoříte na poštovném při použití našich produktů.
Nabízíme několik velikostí, které vám umožní přepravovat vše od malých zásilek do velikosti formátu A4 až po výše zmiňované objemné balíky.
Začněte efektivně plánovat přepravy
Záleží samozřejmě také na typu vašeho podnikání, ale každý chce v první řadě generovat zisk. A nejlepší takovou variantou je být v zelených číslech a vůbec přitom nesnížit kvalitu nabízených služeb a produktů. Naše igelitové obálky vám přesně tento přístup povolí.
Ušetříte za prostor při přepravě zboží, ale také za skladování samotných zásob obalového materiálu, který od nás nakoupíte. Můžete tak být vždy dostatečně předzásobeni a vaše zboží může k zákazníkům proudit plynule a bez jakýchkoliv problémů.
Pokud tedy chcete být ještě úspěšnější v generování zisků, využijte naší nabídky. A pokud teprve začínáte s podnikáním, pak není nic lepšího než začít svou spolupráci s námi. Začnete totiž rovnou šetřit a být efektivní!