Zboží

Skákání pro radost, potěchu těla i duše

Pohyb je velice prospěšný nejen pro lidské zdraví, ale působí také velice blahodárně na lidskou psychiku, protože při pohybu se do těla vyplavují hormony štěstí, takzvané endorfiny. Pokud máte dům se zahradou, pak vlastníte skvělý prostor, na který můžete umístit trampolínu s ochrannou sítí a mít tak skvělé místo pro pohyb i zábavu. Vyřádí se na ní děti i dospělí. Děti si skákáním dopřejí zdravý a důležitý pohyb a zároveň to také pro ně bude příjemná zábava a zpestření. Není snad žádné dítě, které by trampolínu nemilovalo. Vaše zahrada se tak stane místem k pohybu i zábavě. Vaše děti budou tak rádi trávit volný čas venku, protože konečně budou mít místo k vyřádění se. Společně se zdravým pohybem v kombinaci se zábavou se také naučí lepší koordinaci pohybů. Tato trampolína poskytne vašim dětem ideální místo pro hry a zábavu.

Pokud chcete pořídit trampolínu jen pro vaše děti, pak si vystačíte některým z menších rozměrů a nižší nosností. Pokud si ale chcete zaskákat i vy společně s vašimi dětmi nebo třeba i sami, pak je potřeba volit větší rozměr, který se zároveň také vyznačuje vyšší nosností a nehrozí tak nebezpečí úrazu z přílišného zatížení.

Maximální bezpečnost a ochrana před úrazem při skákání
Při skákání vašich dětí bude při pořízení některého z našich produktů zajištěna maximální bezpečnost, a to především díky namontování ochranné sítě, která bývá součástí nabízených produktů a je nezbytným doplňkem pro zachování bezpečnosti a zdraví při skákání. Naše produkty také splňují všechny potřebné normy pro bezpečnost. Jsou zhotoveny z kvalitních ocelových rámů s ohledem na bezpečnostní požadavky.
Zároveň je také důležité pro zachování maximální bezpečnosti dodržovat stanovenou maximální nosnost, aby nedošlo k přetížení a následnému úrazu.