Zboží

Dovolená s tažným zařízením na auto Chrysler

Tažná zařízení na auto Chrysler Amsa se stala jedním z nejoblíbenějších dílů příslušenství pro osobní vozy. Mají obrovskou popularitu i přesto, že se jejich propagaci nevěnuje příliš mnoho pozornosti. Je to i tím, že se zkrátka všeobecně ví, jak důležitou roli může tato nenápadná pomůcka sehrát v běžném životě.

obytný karavan

Jízda na dovolenou s vlastními bicykly – když se někdo z vás rozhodne vydat se na týden třeba na Šumavu k přehradě Lipno, zřejmě bude přemýšlet i o tom, zda tu nevyužít některou z cyklotras a nepodniknout krásný výlet kolem vodní plochy nebo do šumavských hvozdů. Krajina je tu skutečně zajímavá a pro cyklistiku ideální, ale totéž nemusí platit o jízdních kolech, která si budete pronajímat v některé z půjčoven. Není nad to, mít kola vlastní a spolehnout se na jejich prověřený technický stav.

značka kempu

Pokud je necháte seřídit před odjezdem na dovolenou, máte takříkajíc jistotu, že tu nedojde k vážnému (i smrtelnému) úrazu díky technickému problému (prasklá vidlice, uvolnění osy předního kola, fatální závada brzdového lanka atp.) Vaše kola naložíte na nosič, připojený k tažnému zařízení a můžete prožít dovolenou snů a radovat se jen ze samotné jízdy, bez technických defektů.

Připojení obytného přívěsu – mnozí z vás zjišťují, že je v současné „Covid“ době bezpečnější vycestovat v obytném přívěsu, kde nebudete ubytovaní s jinými lidmi tak, jak je to v hotelích či penzionech, a že se můžete vyhnout jak restrikcím (očkování, testy atp.), tak i riziku nákazy. S přívěsy se lze ubytovat v rozsáhlé sítí tuzemských kempů a může to být i v horách, nemusíte nutně jezdit jen někam k vodě. Možností kempování v Česku je opravdu mnoho a stejně tak různých památek přírodních i architektonických.

Kempovat v karavanu lze v podstatě celoročně, závisí to jen na vaší vůli a schopnosti využívat je i v chladnějším ročním období a samozřejmě není nutné karavan vlastnit, ale dá se na libovolně dlouhou dobu pronajmout.