Politika

Politické dění

Pamatuji si, jak jsem se se svým přítelem rozešla kvůli politice. A musím se vám přiznat, že já bych si osobně nikdy nepředstavovala, že zrovna já bych se s přítelem rozešla kvůli politice. Chápete to? Rozchod kvůli politice? Já si myslím, že politika je takové velmi ošemetné a zajímavé téma, které nemusí skončit dobře. Protože se musím taky nerada přiznat, že já se vůbec nevyznám v politice, zatímco můj bývalý přítel politikou přímo žil.  O politice by se dokázat bavit opravdu dlouhé hodiny a nejraději taky každý den. Sice on nechodil do hospody na pivo, ale zase chodil na své nějaké kluby, kde se bavili pouze o politice.

Je různé politické dění.

Řekla jsem si, že mám alespoň chytrého a takového uvědomělého přítele. Tak jsem to nechala být. Nicméně ale čeho bylo moc, toho bylo příliš. Jednoho dne přišel přítel domů takový smutný a taky trošku naštvaný. Tak jsem se přítele zeptala, co se mu stalo. A on mi řekl, že se nepohodli v jeho klubu, kde se baví o politice. A já jsem chtěla svého přítele samozřejmě nějak rozveselit, aby měl lepší náladu. Takže jsme se usadili spolu ke stolu. Já jsem nám uvařila kafe, pak jsem si přítele zeptala, aby mi něco málo řekl o své politické věci. A já abych ho tedy rozveselila, tak jsem si z jeho politické strany udělala srandu a uronila jsem kolik nepěkných slov.

Politika je všude ve světě.

Opravdu se naštval. A to se bohužel několikrát opakovalo, až mi došly nervy. Nakonec to bylo ale můj přítel, kdo se se mnou rozešel. Ale i já jsme se s ním chtěla rozvést, protože to bylo už neúnosné se denně hádat kvůli politice. A upřímně toho vůbec nelituji. A už jsem ráda, že jsem se zbavila svého politického expřítele a taky debat o politice. A od té doby, co jsme sama bez přítele, tak jsem dostala k politice takový odpor, protože mě stále politika připomíná svého ex přítele, což mě docela vadí. Snad přijde čas, kdy se to změní.