Byznys

Průzračná voda v bazénu

Jistě i Vy patříte k těm, co chtějí mít dokonale čistou vodu v bazénu bez velkých námah a starostí a při tom ve vysoké kvalitě. Největším problémem bývají mechanické nečistoty, které z vody odstraní kvalitní filtrace, která ovšem potřebuje spolehlivou náplň. Zeolit je přesně tím filtračním materiálem, který hledáte a který Vám pomůže udržet bazénovou vodu dokonale čistou a průzračnou. V průběhu používání bazénu se do vody dostávají nejrůznější nečistoty, a to jak na tělech plavců, tak i díky vlivům okolí. Do vody Vám napadá listí a jehličí z okolních stromů, na nohách plavci donesou do vody trávu či hlínu a písek a tak dále. Každý kousek nejde vylovit jen pouhou síťkou a v těchto případech Vám pomůže filtrace.

holka v bazénu

Filtrace je velice důležitou součástí každého bazénu, díky které je možné udržet bazénovou vodu v dokonalé čistotě. Ovšem jen za předpokladu, že používáte správný filtrační materiál. Zeolit je na trh dodáván ve dvou velikostech, takže byste před jeho pořízením měli nejprve zkontrolovat jakou zrnitost filtračního materiálu vyžaduje Vaše filtrace. Jistě jste zvyklí používat filtrační písek, což je samozřejmě správně, ale zeolit je ještě mnohem spolehlivější a zadrží ještě menší částice než běžný filtrační písek. Uvidíte, že se stane Vaším oblíbeným pomocníkem při úpravě bazénové vody.

nohy u bazénu

Filtrace nepomáhá totiž jen udržovat vodu v bazénu čistou a zbavenou nečistot, ale také zajistí rozptýlení přípravků bazénové chemie do celého obsahu vody. Jistě dobře víte, jak je důležité pravidelně do bazénové vody dodávat všechny důležité přípravky bazénové chemie a jistě jste si na přebalech všimli, že po jejich vložení je dobré zapnout na nějakou dobu filtraci, aby se jejich účinné látky dostaly do celého obsahu Vašeho koupání, aby byl dobře ošetřen každý centimetr Vašeho koupání. Takže, jak vidíte, spolehlivou filtraci, a hlavně kvalitní filtrační materiál oceníte nejen v případě čištění bazénové vody, ale také při jejím ošetření za pomocí dalších přípravků bazénové chemie.