Krása

Americká nebankovní hypotéka je hudbou budoucnosti

Lidé už pochopili, že je zbytečné platit vysoké poplatky v bankách, když stejné a ještě výhodnější podmínky můžete mít i u nebankovních společností. Pokud si myslíte, že tento produkt by byl vhodný i pro vás, pak se začtěte ještě dále https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/americka_hypoteka/.

Americkou nebankovní hypotéku může požadovat každý. Stačí vlastnit nějakou nemovitost, kterou budete ručit. Tomu je tak i v případě ostatních hypoték, které z bank znáte. U nás však máte jistotu, že vás nikdy neodmítneme, neprohlížíme registry ani nás nezajímá výše vašeho příjmu. Nemusíte dokazovat, na co peníze použijete. Všechny tyto výhody a ještě mnohem více jich budete mít právě s nebankovní hypotékou.

dvojice, ruce

Poskytujeme až 70% z odhadní ceny nemovitosti. Odhad si děláme sami, nic za něj neplatíte, jenom zašlete pár fotografií. Dopředu rozhodně nic platit nebudete!

Nabízíme dva typy americké hypotéky

1. VIP s úrokem 4% p.a.
2. Klasickou nebankovní hypotéku s úrokem od 6-11% p.a.

Co potřebujete, abyste mohli žádat o tento finanční produkt?

· Fotografie, většinou jde o fotografie, které znázorňují vaši nemovitost z venkovního prostoru. Tyto fotografie budete potřebovat dvě. K tomu náleží ještě fotografie, které budou znázorňovat každou místnost zvlášť uvnitř domu. Celkem tak bude maximálně 10 kusů fotografií.
· Dále jde o vyplněný online formulář, který naleznete vpravo.

Jakmile pošlete váš formulář, tak už se vašemu konkrétnímu případu budeme věnovat. Posoudíme jej a následně vás kontaktujeme. Pak už čekáte jenom na vyřízení. Fotografie se zasílají na email. Následuje předběžné schválení a pak už jenom stačí, abyste se dostavili na naši pobočku, nebo můžeme přijít my k vám, pokud budete chtít. Podepíšete připravenou smlouvu a ihned vám posíláme peníze na váš účet.

mince, zlaté, stříbrné