Byznys

Firemní stravování v mnoha podobách

Možnost závodního stravování je výhodné pro zaměstnance i pro samotného zaměstnavatele. Zaměstnanec získá teplé a kvalitní jídlo za výhodnou cenu a zaměstnavatel spokojené pracovníky. Firemní stravování je už tradičně běžnou součástí mnoha podniků a firem.

stravování

  • Zajišťovat závodní stravování pro všechny pracovníky může být ale pro firmu časově náročné.
  • Proto je výhodné využít služeb zkušených a zavedených společností, které vše zajistí k plné spokojenosti a v nejvyšší kvalitě.

Firemní stravování Praha nabízí nejen hotová jídla a tolik oblíbené minutky, ale také zachlazené a hluboko zmrazené potraviny.

Zajištění občerstvení na cateringových a jiných společenských akcích

Kromě klasického prodeje v kantýnách je také možné využít nabídku pro zorganizování kompletní cateringové akce. Těmi mohou být oslavy narozenin, podnikové večírky, prezentace a další. Způsob stravování na těchto akcích je vždy podřízen konkrétnímu požadavku a druhu akce.

  • Nabídka se týká nejen teplých jídel, ale také přípravy obložených talířů a ovocného talíře.
  • Menu je možné doplnit o dva druhy polévek.
  • Stranou nezůstávají ani nápoje.

Denní nabídka je obohacena také o standardní minutkové přílohy. Pro společenské akce si můžete vybrat z nabídky třinácti druhů exkluzivních příloh. Nechybí pochopitelně ani zmrzlinové poháry. Vaši hosté mohou ochutnat dokonce ze třinácti druhů této oblíbené pochoutky.

kuchyně

Žádné fronty ani časový pres

Velkou výhodou služeb, které nabízí firemní stravování Praha, je bezobjednávkový systém s možností hotovostní i bezhotovostní platby. Nemusíte se ani obávat, že vaši hosté dostanou malou porci. Systém garantuje nasycenost strávníků tím, že každý z nich dostane na požádání tolik jídla, kolik si bude přát.

  • Strávníkům je také umožněno využití celé výdejní doby.
  • Tím pádem nehrozí, že se budou tvořit fronty nebo se na někoho z časových důvodů nedostane.