Zboží

Krajkové svatební šaty

Možná, že v této pohnuté době, kdy svět zachvátila pandemie koronaviru a nemoc Covid – 19 je na postupu, se svatby nekonají a uzavírání sňatků je dočasně odloženo na pozdější dobu, až bude pohyb ve společnosti bezpečný. Nicméně přípravy na tento slavný a slavnostní den se odehrávat mohou. Rodina je pěkně doma pospolu, a tak může tento čas vhodně využít a svatební přípravy mohou i nadále probíhat – vždyť mnohdy trvají i několik měsíců. A začít se může svatebními šaty.Bílá a krajka – ideální kombinace
Každá nevěsta chce být v tento svůj nejvýznamnější den co nejkrásnější – jednak pro ten samotný pocit jedinečnosti, a pak také, aby později, až si budou se svými dětmi prohlížet fotografie a video záznamy, měli s manželem ty nejhezčí vzpomínky. Prostě každá nevěsta chce být ve svůj svatební den jako princezna, a proto si vybírá svůj svatební háv co nejpečlivěji.
Velice vhodným materiálem na svatební šaty je krajka. Jde o materiál nevšední a nadčasový. Působí lehounce a romanticky. Šaty mohou být z krajky vyrobeny celé, anebo jen s částečnými krajkovými vsadkami, doplněnými třeba tylem.
Má-li nevěsta zájem o originální značkové krajkové svatební šatyhttps://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/krajkove#description-category, může si vybrat například z kolekce Zoryana Stekhnovych – Paris. Na výrobu byly použity ty nejluxusnější krajky a krajkové výšivky, jako třeba krajka Calais z francouzské provenience. Krajka má květinové vzory, jemný vzhled a bohatě zdobený okrajový lem.
Naprosto okouzlující je ta nejjemnější a nejtenčí krajka, jaká byla kdy vyrobena, a to krajka Chantilly. Používá se zejména jako průhledný prvek u svatebních šatů – na rukávy, v oblasti ramen, na dekolt či partii zad.Romantická svatba v krajkách
Dalším druhem jsou krajky vyšívané a k tomu ještě zdobené jemnými perličkami či jinými korálky, flitry a drobnými krystalky, nebo jsou vyšité lesklými krajkovými ornamenty.
Zkrátka každá žena, budoucí nevěsta, má možnost si vybrat ze široké škály komfortních krajkových šatů podle svého vkusu, stylu, osobnosti. Ve svatebním salonu si může šaty buď zapůjčit, anebo rovnou zakoupit.