Krása

Krásné Japonsko

Myslím si, že pokud chcete mít krásný život i vzhled, tak byste se taky měli od tebe opravdu hodně starat. Já si myslím, že lidé, kteří o sebe hodně pečující, tak se v tom vyznají a taky je to baví, protože pokud by vás nebavilo o sebe pečovat, tak je potom jasné, že nebudete vypadat tak, jak byste si přáli. Protože všichni víme, že když o sebe nepečujete hlavně zevnitř, tak potom to taky nepůjde vůbec poznat. A musíte také dbát na to, abyste byli zdraví a měli zdravý životní styl. Protože pokud chcete být krásní jak zevnitř, tak taky zvenku, tak musíte dbát na to, co taky zrovna jíte anebo jak se pohybujete a v jakém stylu žijete.

Někdy je bílá pleť krásná.

Protože pokud budete žít takový život, kde stále jenom popíjíte alkohol a žijete nočním životem někde po barech, tak se potom nedivte, že vám to krása a jednoho dne vrátí. A taky když nejíte opravdu zdravě, když se třeba v létě opaluje bez UV ochrany, tak je to problém. A sice chápu, že opálená kůže vypadá opravdu pěkně a mně se to líbí taky, proto taky chodím do solária. Mně se líbí opálená kůže, ale taky vím, že pokud se na slunci venku opalujete bez ochranného krému, tak se můžete lehce spálit. A všichni taky víme, že pokud se spálíte, tak vaše kůže bude červená a taky vás to bude pěkně bolet a můžete být z toho potom nemocní.

Japonsko mám ráda.

Já jsem už dvakrát byla opravdu hodně spálená, takže jsem si řekla, že krásná hnědá barva kůže mi za to nestojí, takže se raději mažu vysokým ochranným krémem. Říkám si, že raději bude zdravá. Ale vždyť i neopálená můžu být krásná! Dokonce někde v jiném státě je, že když má žena dost bílou kůži, tak je to považováno za sexy a za velmi žádané.  Myslím si, že tento trend je v Japonku. Tam taky kdysi platilo, že čím menší nožku žena měla, tak tím více to bylo sexy. Díky tomu si ženy bohužel deformovaly svá chodila v mini botičkách.