Zboží

Na scénu přichází bazénový vysavač

Ihned na počátku je nutno zdůraznit, že i když je to skvělý pomocník a velká pracovní síla, tak bazénovou chemii v žádném případě nenahradí. Na druhou stranu si poradí s věcmi nebo nečistotou, která zůstane na dně bazénu a tudíž se do běžné filtrace nedostane. Pokud si ho pořídíme, tak nejen, že nám odpadne složité potápění a vylovení nežádoucích nečistot, sponek, gumiček, ale i zaneseného písku a podobně, ale zároveň pravidelným vysáváním dochází také k filtraci vody.

bazének

Na trhu existuje velká nabídka těchto pomocníků, kteří se dají zakoupit v poměrně slušné cenové relaci, takže to žádnou rodinu finančně nezatíží. Spíš je otázkou, jaký si vybrat, s jakým výkonem a také vzhledem. Samozřejmě jeho úkol bude pracovat pod vodou, tak je vcelku logické, že bude rozhodně rozumnější si vybrat takový, který se dostane bez problémů do všech zákoutí a rohů a místa pěkně vyčistí i bez naší větší námahy.

Necháme vysavač v klidu pracovat

V dnešní době se setkáváme v domácnosti s různými aplikacemi, které nám usnadňují nejen práci, ale také šetří čas nebo tvoří bezpečí našich domovů. Dají se spravovat na dálku, aniž bychom se nacházeli na místě. To je velký pokrok a v podstatě pro nás určitý komfort. Vybrat si bazénový vysavač není problém, například https://eshop.techneco.eu/Bazenove-vysavace má skutečně širokou nabídku a příslušenství, které jsou vhodným doplňkem pro kvalitní čištění. Ale možná by se nám líbil takový, co nás prakticky potřebuje pouze na začátku a na konci vysávání. Jedná se o nejmodernější trend v péči o bazén. Sám totiž pěkně vyčistí dno a možná o stupínek výkonnější jeho kolega vysavač i stěny, aniž by nás k tomu potřeboval.

špinavý bazén

Zkrátka automatický vysavač bude pracovat bez nás a my můžeme mezitím připravit občerstvení a nějaké drinky, případně lehátka a opalovací krémy, takže nám vyšetří čas, uklidí bazén a ještě přefiltruje vodu. No není to paráda? Mimochodem má ještě další výhody, žádná složitá manipulace s hadicí, tyčí nebo kartáčem, má své vlastní čerpadlo, filtr a vlastní pohon. Takže je to vlastně výborný kamarád klidně i do deště.