Dům

Péči nepodceňujte

Podívejte se, každá vymoženost, kterou si pořídíte, potřebuje péči a opatrování, aby fungovala dobře a bez újmy na našem zdraví. Je to úplně stejné, jako se zahradním bazénem. Jde o vymoženost, která nám poskytuje zábavu, úlevu a osvěžení, ale zároveň si můžeme nedostatečnou péčí o něj přivodit zdravotní problémy.

Znalosti se vyplácí.

Víte, co? Nikdy nespoléhejte na to, že to nějak dopadne. Nebo že to nějak uděláte. To zavání podceňováním situace. A to se leckdy nevyplácí.

chemický vzorec

Vlastní zahradní bazén není špatná investice. Je báječné, když se po příchodu z práce vrhnete do osvěžující vody, která spláchne nejen nahromaděný pot, ale spláchne i pracovní starosti, které Vás občas provázejí až domů. Ovšem, pokud je ta voda nečistá a plná okem neviditelných bakterií? To se potom mohou dít věci nevídané.

· Právě proto je bazénová chemie tak důležitá, abyste ji přestali podceňovat!
· Právě proto je načase, abyste začali nasávat vědomosti i z této oblasti. Věřte, že se to vyplatí.

Myslíte, že je to těžké?

I naprostý laik dokáže udržovat vodu ve svém bazéně čirou, průzračnou a hlavně nezávadnou! A víte, jak? Jedině s dodržováním správného dávkování bazénové chemie! Složité, nebo těžké to vůbec není!
Ale co taková chemie vlastně obnáší?

Rozhodně nejde o to, abyste si zaplatili chemický kurz. Stačí si jen důkladně prostudovat návody na použití. A pěkně krok za krokem si jej projít. Ono by nebylo na škodu, kdybyste, zvláště v případě, že jste úplný začátečník, si zapsal každodenní úkony, které musíte pro průzračně čistou vodu v bazénu udělat. Napište si takový svůj malý návod. Za čas jej už ani potřebovat nebudete! Tomu věřte.

sexy u bazénu

· Zapište si do svého jakéhosi itineráře všechny opakující se postupy při měření pH vody.
· Zapište si, kdy budete pravidelně čistit stěny bazénu, ale také jeho dno.
· Zapište si, jaké přípravky budete používat pro ničení bakterií, včetně dávkování.

To všechno se bazénové chemie týká!