Zboží

Útulné venkovské bydlení

Pokud opravdu někdo chce žít na venkově, snaží si pořídit bydlení na chalupě, statku, případně si pořídí i chatu. Nemusí tam bydlet natrvalo, třeba si takové obydlí lidé pořizují například jen pro svůj odpočinek.

Venkovský styl skutečně učaroval už mnohým z nás. Venkovská romantika bývá podtržena nejenom vybudovaným – upraveným okolím okolo stavení, ale i základními prvky v interiéru, který bude mít útulnou atmosféru.

Přírodní materiály jako je dřevo, kůže a kámen, ty se právě ve venkovském stavení dají plně využít. Počínaje dřevěnými nebo i kamennými podlahami, dřevěným nábytkem v selském stylu a kachlovými kamny. A co se týká bytového textilu, který je v tomto interiéru, ten tu převážně zastupuje len, bavlna a kanafas.

závěsná police

Samozřejmě, že velmi důležité pro atmosféru venkovského stylu je zařizovat interiér tradičním selským nábytkem na chalupu svetpokladu.cz, který je vyroben ze dřeva, které je ekologicky nezávadné a veškerý nábytek je vyroben v České republice. Na našich webových stránkách si určitě vyberete takový nábytek, který splní vaše představy o tomto bydlení.

U nás máte záruku, že každý kus nábytku je proveden v kvalitním provedení a je originální. Rádi vám samozřejmě při výběru poradíme a věříme, že z něj budete mít po dlouhá léta radost.selská židle

A při tom všem mohou být například v kuchyni zajímavě zakomponovány elektrické spotřebiče, které umožní hospodyni pohodlné vaření, které vůbec nemusí narušit atmosféru dávnějšího venkovského stylu, který má své kouzlo. A vhodnými kachlovými kamny si svůj domov krásně vyhřejete.

Pokud žijete v bytě a nemáte možnost si pořídit venkovské stavení a toužíte si ho zařídit ve venkovském stylu, tak tu atmosféru si můžete určitě vytvořit nejenom nábytkem, ale především bytovými textilními doplňky, které mají vhodné vzory, například květy a proužky. Tyto textilie jsou vhodné na polštáře, přehozy, ubrusy, podušky na židle a utěrky. Dále si můžete pořídit hliněné nebo zinkové květináče s pelargoniemi a s bylinkami.