Dům

Kovové zábradlí

Každý dům, byt, či výšková budova musí mít zábradlí u každého schodiště a to díky bezpečnosti. To stejné platí také o schodišti, protože bez schodiště byste nepostavili žádný patrový dům a ke všemu by Vám ho nikdo nezkolaudoval. Každá patrová budova musí mít totiž požární schodiště, po kterém se dá sejít v případě požáru. Zábradlí je na trhu obrovské množství a je těžké zvolit to, které by zapadlo do Vašeho prostředí nejlépe. Pokud ale chcete zábradlí, které všechny ohromí hned při vstupu do místnosti, tak zvolte zábradlí kovové.

Zábradlí (2)

Kovové zábradlí je jedno z nejhezčích zábradlí, které se dokonale vyjímá ve vnitřních prostorách. Toto zábradlí je dokonalým uměním kováře a jde o skvost, který je univerzální a jen tak se s ním nesetkáte. Toto zábradlí může být také vyplněno a to kovanou výplní, šprušlemi, nebo kombinací obou prvků. Na toto zábradlí lze zvolit materiál ocel, nebo mosaz a bude jen na Vás, jaký z nich si vyberete. Samozřejmostí jsou také povrchové úpravy kovu a to kovářskou barvou, komaxitem a nebo kovářskou barvou s platinou.

Zábradlí (4)

Firma fa-havlíček, je léty prověřená společnost, která se zabývá jak zábradlím, tak schodišti. Tato firma využívá tradiční zhotovení svých výrobků a nabídne Vám úžasná díla, která nejsou k vidění jen tak někde. Na jejich webových stránkách se můžete podívat na skvosty, které již u zákazníků realizovali a můžete si tak udělat obrázek o tom, jaké byste chtěli právě vy. Jejich díla jsou propracovaná do posledního detailu a před samotnou výrobou předkládají zákazníkovi výkresovou dokumentaci ke schválení. Tudíž budete vědět, co přesně si necháváte instalovat a jak bude vypadat výsledek jejich práce.

Pokud tedy sháníte schodiště, nebo zábradlí a nevíte, na jakou firmu se obrátit, tak už hledat nemusíte. Firma fa-havlíček, je to pravé pro výrobu a instalaci zábradlí a to jak ve venkovních, tak ve vnitřních prostorech.