PC

Zajímavé počítače

Opravdu by mě zajímalo, co si myslíte o tom, že by webové stránky a další webové aplikace měly zvládat už malé děti. A co teprve používání počítače. Podle mého názoru je to ale velice důležité. Vždyť dnešní doba přeje tomu, kdo je připravený. A myslím, že připravenost v tom, kdo umí na počítači je důležitá a taky zajímavá. A tím nemám na mysli, aby člověk anebo dítě umělo na počítači pouze jenom hrát hry a nebo kupovat nějaké věci. Anebo se dívat na filmy. Myslím tím něco úplně jiného.

Počítače jsou zajímavé a zábavné.

Co byste třeba řekli na to, kdyby třeba například desetileté dítě už umělo udělat webové stránky? Podle mého názoru je to velmi praktické a také výhodné. Vždyť už takhle dítě se může samo starat o sebe a o své studium. Protože jistě sami víte a taky uznáte, že v dnešní době se hodně lidí a děti učí online. Základní škola nebo střední škola anebo vysoká škola. Ale jsou i dálkové školy, kde se učí právě dospělí lidé. A já jsem nebyla výjimkou. Na webových stránkách jsem byla opravdu skoro každý den. Učila jsem se totiž dálkově. Dálkové studium jsem měla ráda, protože jsem taky ještě chodila do práce. A tak bylo jasné, že v práci nesmím chybět, zatímco do školy nemusím chodit každý den.

Počítač je už klasika.

Do školy jsem chodila pouze jednou týdně, což bylo super a velmi mi to vyhovovalo. A to pro mě bylo ideální a nekomplikované. A ve svém volném čase jsem se věnovala webovým stránkám, a to taky počítači, protože jsem tam měla školní materiály, které jsem nutně potřebovala. A tak jsem byla ráda, že jsem všechno zvládala. Taky jsem si udělala dva počítačové kurzy, abych uměla vyrábět webové stránky nebo je nějak upravovat. Musím říct, že jsem udělala dobře, protože mě to hodně baví. A myslím, že až dodělám školu dálkově, tak se možná taky vrhnu na nějaký online jazykový kurz. Baví mě jazyky, takže k tomu se mi taky bude jistě hodit počítač a kvalitní web na jazyky. Navíc počítač má doma opravdu už každý.