Nezařazené

Grilovací týden


Specializované týdny obchodních řetězců nám umožňují nakoupit si různé speciality za výhodné ceny. Navíc si můžete koupit vše na jednom místě a tím ušetřit zbytečné chození po několika obchodech. Nabídka v takových týdnech je pestrá a na své si přijde opravdu každý.

domácí grilování.jpg 

Co si vše můžeme koupit?

Nakoupit si zákazník může opravdu různorodé výrobky, které vám grilování usnadní a podpoří. Nedílnou součástí grilování je maso klobásky. Můžete si vybrat například: hovězí hamburger s pepřem, krkovičku v různé marinádě, klobásky na gril (určitě se dívejte na obsah masa, protože je to důležitá součást kvalitních uzenin), různé sýry na gril, německé a rakouské klobásky, speciální slaninu (je určena přímo na gril), rajčatové omáčky (s kari, ostré omáčky, ostré s kari, kořeněné nebo jemné), omáčky (například s whisky, tatarskou omáčku), delikatesní klobásky (mohou být i se sýrem), důležité je i koření (grilovaný sýr, medová marináda, s bylinkami a další), vína (jsou v různých akcích, kdy můžete koupit více za méně), šumivá vína, speciální edice piv přímo ke grilu, různé kofeinové nápoje.
klobásy na grilu.jpg
Samozřejmě, že zde nekoupíte pouze potraviny, ale i spotřební zboží, jako například:
pevný podpalovač, hliníkové fólie přímo ke grilování, tácky ke grilování, repelenty proti klíšťatům a hmyzu, čističe na gril, brikety. Nemůže chybět i to základní, a to různé druhy grilů, třeba i elektrické. Zkrátka si vyberete to, co budete chtít.

 

Finančně se jistě bát velké zátěže nemusíte. Velkou investicí může být pouze nákup grilu, pokud si totiž vyberete nějaký s mnoha funkcemi, může se cena pohybovat i přes 5 000 Kč.
vepřová žebírka.jpg
Zde doporučuji se rozhodovat podle toho, jak často plánujete grilování, pokud je to pouze občas, není potřeba investovat velké částky. Jídlo, nápoje a spotřební zboží ke grilování již nejsou velké položky, zde se pohybujeme cenově již od 9 Kč. Je dobré využívat takovýchto speciálních týdnů, nakoupíte si vše, co potřebujete, a ještě na tom ušetříte. Přeji vám všem šťastnou volbu při koupi a grilování zdar!